CMTB1-63DC 4P DC Quyosh MCB Miniatyura O'chirgichi
Mahsulot tafsilotlari
CMTB1-63 DC MCB miniatyura avtomatik to'xtatuvchisi elektr jihozlari va boshqa yuk uskunalarini ortiqcha yuklanish va qisqa tutashuv muammolaridan himoya qilishi va elektron sxema xavfsizligini ta'minlashi mumkin. DC MCB ning aksariyati yangi energiya, quyosh fotovoltaik energiyasi va boshqalar kabi ba'zi to'g'ridan-to'g'ri oqim tizimlaridan foydalanadi. DC MCB ning kuchlanish holati odatda DC 12V-1000V gacha va nominal tok 63A gacha bo'lishi mumkin.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal oqim (A) da | 1A - 63A |
| Polyaklar | 4P |
| Nominal kuchlanish Ue (V) | 1000V |
| Nominal chastota | 50/60Hz |
| Nominal qisqa tutashuv quvvati Icn | 6000A |
| Atrof-muhit harorati | -20℃~+70℃ |
| Egrilik turi | C |
| Ifloslanish darajasi | 3 |
| Balandlik | ≤ 2000 m |
| Maksimal sim o'tkazgich quvvati | 25 m㎡ |
| O'rnatish | 35 mm DIN ray |
| Kiruvchi qator turi | Yuqori |
Afzallik
1. Qisqa tutashuv tokini oldini olish uchun zanjirlarni himoya qilish
2. Zanjirlarni ortiqcha yuklanish oqimidan himoya qilish
3. Yuqori sinish qobiliyati
4. Yaxshi dizayn va o'rnatish oson
Polyaklar
Ilova
DC MCB Miniatyurali elektron to'xtatuvchilari MCB yangi energiya, quyosh fotovoltaik energiyasi va boshqalar kabi ba'zi to'g'ridan-to'g'ri oqim tizimlarida keng qo'llaniladi.
Boshqalar
Qadoqlash
Ichki qutida 3 dona, tashqi qutida 60 dona.
Tashqi qutining o'lchami: 41 * 21.5 * 41.5 sm
Savol-javob
ISO 9001, ISO14001 boshqaruv tizimi sertifikatlari bilan mahsulotlar CCC, CE, CB xalqaro sertifikatlari bilan malakali.
Asosiy bozor
MUTAI Electric Yaqin Sharq, Afrika, Janubi-Sharqiy Osiyo, Janubiy Amerika, Rossiya bozoriga yo'naltirilgan.
Nima uchun bizni tanlang
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








