MUTAI CMTB1LE-63 4P qoldiq tok bilan ishlaydigan elektron to'xtatuvchi RCBO
Mahsulot tafsilotlari
CMTB1LE-63 Qoldiq tok bilan ishlaydigan avtomatik o'chirgich odamlarni va elektr energiyasini elektr toki urishidan, qisqa tutashuvdan, ortiqcha yuklanishdan himoya qilishi mumkin. RCBO asosan tijorat va turar-joy binolarida qo'llaniladi,
Bu IEC61009-1 standartiga mos keladi.
| Mahsulot nomi | Qoldiq tok bilan ishlaydigan elektron to'xtatuvchi |
| Model raqami | CMTB1LE-63 4P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal oqim (A) da | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 4P |
| Nominal kuchlanish Ue (V) | 400V |
| Nominal chastota | AC 50/60Hz |
| Nominal qisqa tutashuv quvvati Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impulsli kuchlanish Uimpga bardosh beradi | 4000V |
| Atrof-muhit harorati | -20℃~+40℃ |
| Bir zumda chiqarish turi | C yoki D |
| Nominal qoldiq ish oqimi In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Egri chiziq
Kontur va o'rnatish o'lchami (mm)
Afzallik
1. Qisqa tutashuv oqimi va ortiqcha yuklanish oqimidan himoya
2. Elektr toki urishidan himoya: Qoldiq tok o'chirgichi yerga tok oqib ketishi natijasida yuzaga kelgan elektr nosozliklarini aniqlaydi va to'xtatadi, elektr toki urishining va elektr toki urishining oldini oladi.
3. Tez javob berish vaqti: Ushbu o'chirgichlar elektr nosozligi aniqlanganda, ko'pincha bir soniya ichida tezda ishdan chiqishga mo'ljallangan.
Polyaklar
Ilova
MCB Miniature elektron to'xtatuvchilari professional va binolarda, turar joylarda, sanoat qo'llanmalarida, elektr energiyasini uzatishda keng qo'llaniladi.
Boshqalar
Qadoqlash
Ichki qutiga 1 dona, tashqi qutiga 20 dona.
Tashqi qutining o'lchami: 41 * 21.5 * 41.5 sm
Asosiy bozor
MUTAI Electric Yaqin Sharq, Afrika, Janubi-Sharqiy Osiyo, Janubiy Amerika va Rossiya kabi bozorlarga xizmat ko'rsatishga alohida e'tibor qaratadi...
Nima uchun bizni tanlang
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












