MUTAI CMTB1LE-63 1P N qoldiq tok bilan ishlaydigan elektron to'xtatuvchi RCBO
Mahsulot tafsilotlari
CMTB1LE-63 qoldiq tok bilan ishlaydigan avtomatik o'chirgich odamlarni va elektr energiyasini elektr toki urishi, qisqa tutashuv, ortiqcha yuklanish nosozliklaridan himoya qilishi mumkin. RCBO asosan tijorat va turar-joy binolarida qo'llaniladi. U IEC61009-1 standartiga mos keladi.
CMTB1LE-63 RCBO AC50/60HZ, nominal kuchlanish 230V/240V/400V /415V va nominal tok 63A gacha bo'lganlar uchun amal qiladi.
| Mahsulot nomi | RCBO |
| Model raqami | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal oqim (A) da | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 1P+N |
| Nominal kuchlanish Ue (V) | 230V |
| Nominal chastota | AC 50/60Hz |
| Nominal qisqa tutashuv quvvati Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impulsli kuchlanish Uimpga bardosh beradi | 4000V |
| Atrof-muhit harorati | -20℃~+40℃ |
| Bir zumda chiqarish turi | CD |
| Nominal qoldiq ish oqimi In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Egri chiziq
Kontur va o'rnatish o'lchami (mm)
Afzallik
1. Zanjirlarni qisqa tutashuv, ortiqcha yuklanish va yer oqishidan himoya qilish
2. Oson o'rnatish: Qoldiq tok o'chirgichlari har qanday o'chirgich paneliga yoki elektr qutisiga o'rnatilishi mumkin, bu ularni o'rnatishni osonlashtiradi.
3. Sezgirlik: Ular yerga ozgina miqdorda oqim oqishini ham aniqlay oladi
Polyaklar
Ilova
MCB Miniature elektron to'xtatuvchilari professional va binolarda, turar joylarda, sanoat qo'llanmalarida, elektr energiyasini uzatishda keng qo'llaniladi.
Boshqalar
Qadoqlash
Ichki qutida 4 dona, tashqi qutida 80 dona.
Tashqi qutining o'lchami: 41 * 21.5 * 41.5 sm
Asosiy bozor
MUTAI Electric Yaqin Sharq, Afrika, Janubi-Sharqiy Osiyo, Janubiy Amerika, Rossiya bozoriga yo'naltirilgan.
Nima uchun bizni tanlang
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












