CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniatyura O'chirgichi
Mahsulot tafsilotlari
CMTB1-63 miniatyura avtomatik o'chirgichi qisqa tutashuv va ortiqcha yuklanishdan himoya qilish funktsiyasiga ega, shuningdek, quvvat tizimini kamdan-kam uzatish va konvertatsiya qilish sifatida ham ishlatilishi mumkin. MCB rivojlangan tuzilish, ishonchli ishlash, yuqori uzilish qobiliyati, nafis ko'rinish va boshqalar kabi xususiyatlarga ega. Qobiq va qismlar zarbaga chidamlilik, kuchli olovga chidamlilik xususiyatiga ega materialdan tayyorlangan.
| Mahsulot nomi | MCB |
| Model raqami | CMTB1-63 1P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal oqim (A) da | 1-63A |
| Polyaklar | 1P |
| Nominal kuchlanish Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominal chastota | AC 50/60Hz |
| Nominal qisqa tutashuv quvvati Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impulsli kuchlanish Uimpga bardosh beradi | 4000V |
| Atrof-muhit harorati | -20℃~+40℃ |
| Bir zumda chiqarish turi | C turi yoki D turi |
| Rang | Oq |
| Xizmat | OEM va ODM |
Egri chiziq
Polyaklar
Afzallik
1. Qisqa tutashuv tokini oldini olish uchun zanjirlarni himoya qilish
2. Zanjirlarni ortiqcha yuklanish oqimidan himoya qilish
3. Yaxshi dizayn va o'rnatish oson
Ilova
MCB miniatyura elektron to'xtatuvchilari binolarda, turar joylarda, sanoat qo'llanmalarida, elektr energiyasini uzatishda va boshqalarda keng qo'llaniladi.
Boshqalar
Qadoqlash
Ichki qutida 12 dona, tashqi qutida 240 dona.
Tashqi qutining o'lchami: 41 * 21.5 * 41.5 sm
Asosiy bozor
Yaqin Sharq, Afrika, Janubi-Sharqiy Osiyo, Janubiy Amerika, Rossiya bozori... va boshqalar
Nima uchun bizni tanlang
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













