Mutai CMTB1-63 3P MCB miniatyurali elektron to'xtatuvchisi
Mahsulot tafsilotlari
CMTB1-63 miniatyura avtomatik o'chirgich qurilmani qisqa tutashuv va ortiqcha yuklanishdan himoya qilishi mumkin, shuningdek, u elektr tizimini kamdan-kam uzatish va konvertatsiya qilish uchun ham ishlatilishi mumkin. MCB ilg'or tuzilishga ega, ishonchli ishlashga ega, yuqori uzilish qobiliyatiga ega, nafis ko'rinishga ega va hokazo. Qobiq va uning qismlari zarbaga chidamlilik va kuchli olovga chidamlilik xususiyatlarini taqdim etuvchi materiallardan tayyorlangan.
| Mahsulot nomi | MCB miniatyurali elektron to'xtatuvchisi |
| Model raqami | CMTB1-63 3P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal oqim (A) da | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 3P |
| Nominal kuchlanish Ue (V) | 400/415V |
| Nominal chastota | AC 50/60Hz |
| Nominal qisqa tutashuv quvvati Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impulsli kuchlanish Uimpga bardosh beradi | 4000V |
| Atrof-muhit harorati | -20℃~+40℃ |
| Bir zumda chiqarish turi | CD |
| Rang | Oq + qizil |
| Xizmat | OEM va ODM |
Egri chiziq
Polyaklar
Afzallik
1. Kichik va ixcham o'lcham bilan, o'rnatish oson
2. Qisqa tok, ortiqcha yuk, yuqori uzilish qobiliyatining xususiyati
3. elektr nosozliklaridan ishonchli himoyani ta'minlay oladi va xalqaro xavfsizlik standartlariga javob berish uchun sinovdan o'tkaziladi.
Ilova
MCB mahsulotlari qurilish, turar-joy, sanoat qo'llanmalari, elektr energiyasini uzatishda keng qo'llaniladi.
Boshqalar
Qadoqlash
Ichki qutida 4 dona, tashqi qutida 60 dona.
Tashqi qutining o'lchami: 41 * 21.5 * 41.5 sm
Asosiy bozor
Yaqin Sharq, Afrika, Janubi-Sharqiy Osiyo, Janubiy Amerika, Rossiya bozori.
Nima uchun bizni tanlang
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













